wtorek, 23 sierpnia 2011

Dawka soli morskiej i patyczków po lodach

No to tak. O Urodzinach napiszę niedługo bo jak wspominałam będzie dogrywka, więc nie będę się rozmieniać. :) Część prezentów rozdana, reszta czeka, świeczkę zapalimy jeszcze raz.

Wczoraj pojechaliśmy do Bournemouth, poplażować dzieci. Zachmurzenie 98% to jak się okazało świetny pomysł na plażę, szczególnie kiedy jest tak ciepło a pozostałe 2% nieba to czyste słonko.


Maja wbiegła do morza w sukience i nie dała się wygonić na brzeg o ile nie została siłą wyłowiona z wody i niczym ryba, szamocząca się w sieci, nie zaniesiona na kocyk. Tylko że ryby nie wrzeszczą.

Gabi zjadł ilość piasku znacznie przekraczającą normę przyjętą dla małego człowieka i łaził jak mały żółw wyjęty z morza tam i w kółko zagrzebując rączki i wykopując muszelki i kamienie. Też spróbował. 
sam...
i z Tatą.
Dziś Maya opowiedziała jak było:
-A co wczoraj robiłaś?
-Robiłam fale w w moziu i skakałam łiuuuuu!
-A co robiła Mama?
-Mama robiła skakanie.
-A co robił Gabi?
-Gapi spał.
-A Tata?
-Tata jedział.
-A Babcia?
-Babcia robiła aparat.

I rysunek sytuacyjny dołączony do zeznań3 komentarze:

 1. Jak ten maly czlowieniu ogarnal tak wielka piaskownice?

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiesz, że jak mały odkrywca? Pchał przed sobą łopatkę i zagarniał piasek jak buldożer, siadał, czołgał się, znowu siadał, podrzucał pod wiatr.... wrócił do domu jak piaskowy ludek. Dobrze, że Teściowa nie widziała. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie :-) Nie moge sie doczekac, kiedy pokaze swojemu chlopczykowi plaze i morze.

  Tesciowa... Wrrrr... Pare dni u nas byla, a zdarzyla mi cisnienie podniesc. Warzyw malemu nie dala, bo JEJ nie smakowaly, nakarmila go kielbasa. Poprosilam, zeby pochodzil na nozkach choc pol godziny, zeby potrenowac chodzenie, to wozila go dwie godziny w wozku. "Bo trzeba go caly czas pilnowac"

  OdpowiedzUsuń