wtorek, 12 sierpnia 2014

Finał!

Remont domu od frontu- skończony!Jestem z siebie dumna tak bardzo, że sama stoję i się podziwiam. Podziwiają też sąseidzi i wygląda na to, że coś drgnęło w rajstopacch bo najpierw nasza najbliższa sąsiadka, wymiotła z frontu suszki z doniczek zeszłorocznym i posadziła nowe dzwoneczki w środku sezonu a potem, w ciągu ostatniego miesiąca wiele osób postarało się trochę poprawić wygląd swoich norek. Norek, zdrobniale bo większość domów na naszej ulicy jest wynajmowanych i ludzie do tego stopnia mają gdzieś cudzy interes, że w pewnym momencie nie możnabyło przejść chodnikiem bo tuż przed płotkiem wyrósł w połowie ulicy oset półtorametrowej wysokości i ludzie kłuli się starając prześliznać między monstrem a autami. Dobry wpływ miałam więc też na oset- bo znikł. Ulica zrobiła się bezsprzecznie bardziej kolorowa.

A efekt finalny który nadyma mą pierś dumą wygląda tak:


W wisterii która popnie się po kratownicy ukryte są światełka na Święta. Sama kratwnica da mi też nowe opcje na Halloween, chociaż biały- dom nie będzie już starszył jak stare zamczysko oklejone nietoperzami... ale cóż, Halloween jest raz w roku a i świętuje się po po ćmoku więc strata niewielka.

Jestem zadowolona. Bardzo. Zmieniam powoli adres dorzucając nazwę własną domu i jak na razie Ebay i Amazon dostarczają już paczki do Sowiej Chatki.

Obiecuję obcykać nowy salon. I jak zwykle obiecuję sobie obcykać też tematy poboczne.
-Obiecuje i dotrzymuje! raz na rok- krzyknął Tłum i rzucił pomidorem.

:*

3 komentarze:

  1. no nareszcie, wreszcie jakiś wpis, ileż to można czekać

    OdpowiedzUsuń
  2. Dom przepiękny, pomysł i wykonanie naprawdę zawodowe. Tylko czemu tak mało tekstu i zdjęć?! Niedługo, niczym pod domem Shreka, zbierze się pod nim tłum, zamiast wideł trzymający wspomniane pomidory, a czerwony może Ci się tam nie skomponować ;)

    OdpowiedzUsuń