wtorek, 31 maja 2011

-Mamo!, pats, tenca!

A z nowych rzeczy, w marcu powstał też kocyk dla Maleńtasa, który oprócz okrywania kończynek, przyciąga również uwagę. Baby w sklepach idą jak pszczoły do miodu...


Kocyk miał "Iść do adopcji" ale tak mi się spodobał, że został na dobre. Nic nowego. To najzwyklejszy w świecie "granny square" w 12 kolorach. Ułożyłam na dywanie tęczę z motków, ustaliłam kolejność i zrobiłam po dwa rzędy każdego koloru. A żeby było po chłopaczemu, wykorzystałam dużo odcieni niebieskiego.

Dwa dni potem zmotałam taki sam ale idealnie biały, do tego kwiatków różnych kolorów i wielkości do naszycia, jakby ktoś rzucił bukiet. Czeka na końcowe szlify.

7 komentarzy:

 1. Kokain,
  już po północy, a więc ja chciałam Twoim fantastycznym Dzieciusiom przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta, prosto z Wrocławia! :)

  Proszę uściskać i wycałować Oboje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej! Dzię-ku-je-my! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. wow. nie widzę potrzeby Cię chwalić. zdjęcia mówią same za siebie. kurde.. chyba spróbuję wziąć szydła w swoje ręce i zacząć cośkolwiek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym sobie szydłami na przykład oko wyjęła :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tenca nad tencami ! Jill

  OdpowiedzUsuń
 6. If you don't know very well what to acquire them, test the record below for the most sought after sports activities and outdoors devices you can provide into a douleur friend or cherished just one this Christmas.

  my web page; incline dumbbell shrug

  OdpowiedzUsuń
 7. Video clip output comprises a significant aspect
  on the Online.

  My web blog - bowflex adjustable dumbbells

  OdpowiedzUsuń